Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wypadek na A-2 - trzy osoby poszkodowane

 
Wg zgłoszenia z PSK: „Wypadek dwóch samochodów osobowych na A-2 w kierunku Warszawy – dwie osoby w samochodzie”. Do akcji z OSP Ożarów Maz. Wyjechały dwa samochody ratowniczo gaśnicze: MERCEDES-83 i STARMAN-82. Po dojechaniu zablokowaliśmy ruch na nitce w kierunku Warszawy. Okazało się, że jeden poszkodowany ma ranę głowy i zaniki pamięci, kobieta na początku odmawia pomocy i nie pozwala się nawet dotknąć. Przystępujemy do ewakuowania kierowcy a następnie pasażerki, którą w międzyczasie Strażacy przekonali do założenia kołnierza, ale nadal nie pozwala stabilizować głowy rękoma. Kierowca drugiego samochodu po kilku minutach źle się poczuł i zdecydował się na poddanie się badaniu medycznemu - diagnozujemy hiperwentylację i ból w klatce podczas ucisku. Na miejsce dojechały zastępy PSP Warszawa Zachód i Pruszków oraz Policja , 2 Karetki i Służba Autostradowa.

 


998TVpl
 
Data pliku video: 2017-02-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  warszawski zachodni

  Powiat warszawski zachodni - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w zachodniej części województwa mazowieckiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Ożarów Mazowiecki. Na powiat składają się trzy miasta: Błonie, Łomianki i Ożarów Mazowiecki, a także 7 gmin: Błonie, Łomianki, Ożarów Mazowiecki, Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice.

  Miejsce wydaje się idealnym miejscem wypoczynku dla zmęczonych życiem w ciągłym pędzie warszawiaków. Zapewnić to mają piękne krajobrazy, bliskość natury i zabytkowe zabudowania. Również pasjonaci historii będą w siódmym niebie. Nie sposób bowiem zliczyć tablic upamiętniających bohaterskie czyny polskich żołnierzy, jakie możemy znaleźć na ziemiach powiatu. Regularnie odbywają się tu także rekonstrukcje bitew.   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola