Belka
Piątek, 14 Grudnia 2018   imieniny: Alfred, Izydor
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Nowa foto-karta w mBanku

Data publikacji: 2017-10-04, Data modyfikacji: 2017-10-04
A A AWydrukDrukuj  
 
Nowa foto-karta w mBanku

mBank poszerzył ofertę kart debetowych o nowy, wyjątkowy plastik. Klient zaprojektuje go tak, jak chce - wybierając własną grafikę lub korzystając z jednego z ponad 60 wzorów z galerii banku. Karta Visa Foto wydawana jest jako główna lub dodatkowa do eKonta.

Do tej pory w mBanku tylko klienci młodzi i posiadacze kart kredytowych MasterCard Me mogli decydować o tym, jak będzie wyglądał ich plastik.

- Nasze ostatnie doświadczenia pokazują, że popularność foto-kart rośnie. Klienci chcą się wyróżniać i chętnie tworzą indywidualne wzory kart. W grupie młodych - aż 90 proc. osób otwierających eKonto m, wybiera indywidualny projekt. W przypadku kart kredytowych MasterCard Me, po wzór inny, niż standardowy, sięga 60 proc. klientów. Teraz z podobnej opcji może skorzystać znacznie szersza grupa - wszyscy posiadacze eKonta - mówi Damian Olejniczak kierujący Wydziałem Produktów Transakcyjnych w mBanku.

Kartę Visa Foto można zamówić on-line, na mLinii lub w placówce banku. Zamówienie pierwszej foto-karty jest bezpłatne, a korzystanie z niej to koszt 2 zł miesięcznie za wybrany wizerunek. Obowiązuje również standardowy wymóg transakcyjności - opłata w wysokości 4 zł nie zostanie naliczona, jeśli klient miesięcznie wykona pięć transakcji dowolną kartą debetową do rachunku.

Grupa mBank, Źródło artykułu: infowire.pl, Autor zdjęć: Grupa mBank
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  warszawski zachodni

  Powiat warszawski zachodni - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w zachodniej części województwa mazowieckiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Ożarów Mazowiecki. Na powiat składają się trzy miasta: Błonie, Łomianki i Ożarów Mazowiecki, a także 7 gmin: Błonie, Łomianki, Ożarów Mazowiecki, Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice.

  Miejsce wydaje się idealnym miejscem wypoczynku dla zmęczonych życiem w ciągłym pędzie warszawiaków. Zapewnić to mają piękne krajobrazy, bliskość natury i zabytkowe zabudowania. Również pasjonaci historii będą w siódmym niebie. Nie sposób bowiem zliczyć tablic upamiętniających bohaterskie czyny polskich żołnierzy, jakie możemy znaleźć na ziemiach powiatu. Regularnie odbywają się tu także rekonstrukcje bitew.   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola