Belka
Piątek, 18 Stycznia 2019   imieniny: Piotr, Małgorzata
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

OSP Ożarów Mazowiecki w akcji [Helmet Cam ]

 
Na samym wstępie chciałbym skierować serdeczne podziękowania dla Pana Macieja Rasińskiego za możliwość użycia jego materiałów. Film ukazujący pracę z jaką muszą się zmagać, w tym przypadku strażacy ochotnicy. - Maciej Rasiński OSP-Ożarów Maz : youtube.com/channel/UCFa2g0IBiyeQk6x5p_7Lxow/feed?disable_polymer=1 - Straż Pożarna OSP-Ożarów Maz. : facebook.com/Straż-Pożarna-OSP-Ożarów-Maz-1604480649797468/ - Ochotnicza Straż Pożarna Ożarów Mazowiecki : osp-ozarow.pl Muzyka : Kraddy - Android Porn (Seraphim Remix)

 


Tajemniczy 112
 
Data pliku video: 2017-11-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  warszawski zachodni

  Powiat warszawski zachodni - utworzony wskutek reformy administracyjnej z 1999 roku powiat znajduje się w zachodniej części województwa mazowieckiego, a stolicą i siedzibą jego władz jest Ożarów Mazowiecki. Na powiat składają się trzy miasta: Błonie, Łomianki i Ożarów Mazowiecki, a także 7 gmin: Błonie, Łomianki, Ożarów Mazowiecki, Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice.

  Miejsce wydaje się idealnym miejscem wypoczynku dla zmęczonych życiem w ciągłym pędzie warszawiaków. Zapewnić to mają piękne krajobrazy, bliskość natury i zabytkowe zabudowania. Również pasjonaci historii będą w siódmym niebie. Nie sposób bowiem zliczyć tablic upamiętniających bohaterskie czyny polskich żołnierzy, jakie możemy znaleźć na ziemiach powiatu. Regularnie odbywają się tu także rekonstrukcje bitew.   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola